Kalendārs


DECEMBRIS


2.

Ramirent Nacionālā basketbola līga: BK Grobiņa pret BA Turība

18:30Grobiņas sporta centrā
2.

Vaiņodes/Embūtes pagastu čempionāts strītbolā (viens pret viens) 3. posms

19:00Vaiņodes vidusskolas sporta zālē
2.

Reģionālā basketbola līga: Nīca/BLi pret Babīte

19:30Babītes sporta kompleksā
2.

Nacionālās līgas spēle volejbolā: VK Aizpute pret VK Ventspils

20:00Aizputes sporta hallē, Ziedu ielā 7
2.

Florbols LFS 1. līga: Leģions/Grobiņas SC pret SK Slampe/Zevid

20:30Slampē
3.

DIENVIDKURZEMES SPORTA SKOLA

Latvijas kausa izcīņa volejbolā U14 meitenēm

10:00Grobiņas Sporta Centrā
3.

OPTIBET TELPU FUTBOLA VIRSLĪGA: FK NĪCA/OTANKIMILL pret FK Raba

15:00Ogrē
4.

Florbola turnīrs “Nīcas nūja 2022”

11:00Nīcas sporta hallē
4.

Handbola virslīga: HK Vaiņode pret ASK Zemessardze/LSPA

14:00Rīgā
7.

Reģionālā basketbola līga: Nīca/BLi pret Bauskas BJSS

20:15Nīcas sporta hallē
9.

DIENVIDKURZEMES SPORTA SKOLA

Latvijas Jaunatnes čempionāts ložu šaušanā, jaunākā vecuma grupa

10:00Rīga
9.

Ramirent Nacionālā basketbola līga: BK Grobiņa pret BK Talsi

19:30Talsu sporta namā
9.

Florbols LFS 1. līga: Leģions/Grobiņas SC pret FK Ozolnieki/JN

20:00Ozolnieku vidusskolā
9.

Reģionālā basketbola līga: Nīca/BLi pret Mārupes SC

20:30Nīcas sporta hallē
10.

Aizputes čempionāts senioriem Novusā 2022

10:00Aizputes kultūras nams
10.

Aizputes atklātais čempionāts Dambretē 2. posms

10:00Aizputes sporta kompleksā, Saules ielā 9
10.

DIENVIDKURZEMES SPORTA SKOLA

Dienvidkurzemes Sporta skolas atklātais čempionāts galda tenisā, 2011.g.dz. un jaunāki, 5.posms

11:00Nīcas vidusskola
10.

Pāvilostas ceļojošais kauss galda tenisā

11:00Pāvilostas pamatskolas sporta zālē
10.

Dunalkas volejbola MIX turnīrs

11:00Dunalkas sporta hallē
10.

NACIONĀLĀS LĪGAS SPĒLE VOLEJBOLĀ: VK AIZPUTE PRET Augšdaugava

13:00Robežsardzes sporta spēļu zālē
10.

Florbols LFS 1. līga: Leģions/Grobiņas SC pret Ogres Vilki/Lielvārde

15:00Lielvārdes sporta centrā
11.

NACIONĀLĀS LĪGAS SPĒLE VOLEJBOLĀ: VK AIZPUTE PRET Jēkabpils juniori/JSS

16:00Jēkabpils sporta namā
14.

Latvijas basketbola Užavas kauss: Nīca/BLi pret BK Liepāja

20:00Nīcas sporta hallē
16.

Ramirent Nacionālā basketbola līga: BK Grobiņa pret BK Ķekava

19:30Grobiņas sporta centrā