Datums: 22.12.2023 Dobelē par divkārtēju Latvijas jaunatnes čempioni ložu šaušanā jaunākajā vecuma grupā kļuva aizputniece Amanda Zozuļa no Dienvidkurzemes Sporta skolas

A. Zozuļa čempionata pirmajā dienā ar 266 punktiem pārliecinoši uzvarēja vingrinājumā “MŠ-3×10”, kurā otro vietu ieguva tukumniece Beāte Lote Kazmina (253), bet trešā bija vēl viena Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkne Marta Lietavniece (248)

Zēniem šajā vingrinājumā zelta godalgu ieguva tukumnieks Miķelis Ercmanis (272), sudraba godalgu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperis Tomass Mimelis (256), trešajā vietā atstājot tukumnieku Tomu Meieru (252)

Čempionāta otrajā dienā A. Zozuļa zelta godalgu izcīnīja vingrinājumā “MŠ-30”. Aizputniece ieguva 286 punktus. Otro vietu izcīnīja dobelniece Darja Švalbe (283), bet bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēja Daniela Grietēna (282).

Zēniem šajā vingrinājumā labākais no aizputniekiem bija Roberts, Rēders, kurš ar 281 punktu ieguva ceturto vietu.

Pirmo reizi Latvijas jaunatnes čempioni jaunākajā vecuma grupā tika noskaidroti vingrinājumā “PŠ-30” ar pneimatisko ieroci. Meitenēm par čempioni kļuva D. Švalbe (293), otrā bija dobelniece Ieva Pēpule (289,1), bet nedaudz viņai zaudēja A. Zozuļa, kura ar 288,2 punktiem ieguva bronzas medaļu.

Komandu vērtējumā septiņu vienību konkurencē triumfēja Tukuma Sporta skola (3359,0), sudraba godalgas ieguva dobelnieki (3282,8), bet bronzas medaļas izcīnīja Dienvidkurzemes Sporta skolas pirmā komanda (3280,4).