Datums: 28.11.2022 Dienvidkurzemes Sporta skolas komandai godpilnā 2.vieta U14 Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā Attīstības grupā

Pirmajā spēlē Aizkrauklē tika piedzīvots minimāls 3:4 zaudējums. Arī otrā spēle sanāca vārtu guvumiem bagāta. Pirmajā puslaikā DKSS divreiz nokļuva zaudētājos, taču abas reizes izdevās atspēlēties. Otrā puslaika sākumā Kristers Zube izvirzīja vadībā mājiniekus, tomēr viesi lauza spēles gaitu, gūstot divus vārtus pēc kārtas, un atkal izvirzoties vadībā. 20 minūtes līdz spēles beigām Rihards Ķeķis panāca 4:4. Atlikušajā laikā aizkraukliešiem izdevās savus vārtus nosargāt, un kļūt par Attīstības grupas čempioniem. Dienvidkurzemes Sporta skolas komandai godpilnā 2.vieta.