Datums: 27.03.2023 Sporta un veselības mēnesis Durbē


APRĪLIS durbeniekiem pasludināts par "Sporta un veselības mēnesi", tādēļ visa mēneša garumā notiks visādas veselību un fiziskās aktivitātes veicinoši pasākumi.
 
No 1. - 30. aprīlim iesaisties “Velo izaicinājumā”. Lai piedalītos izaicinājumā dodies izbraukumā ar velosipēdu jebkurā sev piemērota laikā un maršrutā. Rezultāta reģistrēšanai var izmantot jebkuru aplikāciju, kurā redzams aktivitātes veikšanas datums, laiks, karte un veiktie kilometri. “Ekrānšāviņu” no aplikācijas jāiesūta tai pašā dienā Alisei Ansonei (28662110, vai e-pasts alise.ansone@inbox.lv ). Aktivitātes veikšanai ir iespēja, iepriekš piesakoties, saņemt velosipēdu Durbē Skolas ielā 5a, sazinoties ar A. Ansoni.
Izaicinājuma noslēgumā tiks apbalvoti 3 aktīvākie dalībnieki vīriešu, sieviešu un bērnu konkurencē ar vislielāko km skaitu!!!
 
Pirmdienās, trešdienās un piektdienās soļošana, vingrošana un arī jogas nodarbības.
 
7. aprīlī - Volejbola MIX turnīrs, bet vēlāk Lieldienu florbola turnīrs.
 
13. aprīlī - Sporta diena skolēniem.
 
No 14. - 16. aprīlim Foto – orientēšanās ģimenēm. Orientēšanās notiek Durbes pilsētas apkaimē, no piektdienas līdz svētdienas vakaram sev piemērotā laikā! Reģistrēties 14. aprīlī, sūtot pieteikumu A. Ansonei whatsapp (28662110), pretī saņemot Leģendu un sīkāku informāciju. Apbalvo pirmās 10 precīzāk iesūtītās dalībnieku atbildes!