Datums: 17.03.2023 Priekule/Ruģi uzvar Liepājas Amatieru telpa futbola čempionātā


Liepājas Amatieru čempionātā telpu futbolā gan A, gan B grupu divīzijas komandas aizvadījušas fantastikas un finālu cienīgas spēles. Dienvidkurzemes futbolistiem izdevās arī plūkt laurus šajā čempionātā. A divīzijā komandai "Priekulē/Ruģi" finālā pretī stājas "TEM/LVAGROO".

Sākums pagalam neveiksmīgs, pretinieks priekulniekus iespiež aizsardzības zonā, panākot pat rezultātu 0:2, bet vien 8 sekundes līdz pirmā puslaika beigām Ralfs Spēks Priekules komandai gūst pirmos punktus.


Otrā puslaika pirmā pusē, TEM gūst trešos vārtus un 1-3. "Priekule/Ruģi" atbalstītāji , kas dedzīgi sāk komandu atbalstīt un uzmundrināt, kļūst par spēles atslēgas momentu. Priekulnieki nomaina vārtsargu pret piekto laukuma spēlētāju un metas uz priekšu. Fantastisks tālšāviens un Ariks Stankus panāk 2:3, savukārt Emīls Knapšis "uzspridzina" tribīnes izlīdzinot rezultātu 3-3. Rezultāts pēdējas minūtēs nemainās un finālu sagaida saldais ēdiens - pēcspēles sitieni.
Sāk pretinieki un 0-1. Niks Jansons izlīdzina rezultātu. TEM atkal precīzs, 1-2. Ričards Auznieks panāk 2-2. Un tad - izšķirošo seivu veic Ralfs Jansons, bet Ariks Stankus triec bumbu augšējā stūrī un 2023.gada Liepājas Amatieru čempioni telpu futbolā - Priekule/Ruģi komanda.


Par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzīst - Emīlu Knapši.

A divīzijā bronzas medaļu izcīna FK "Nīca/OtankiMill", kuri ar rezultātu 7:1 uzvarēja FK "Blaķene" komandu. 

Arī B divīzijā dienvidkurzemnieku komanda parāda augstu klasi un izcīna sudrabu.  

"Vaiņode/Daiļrades koks" finālā pretī spēcīgs pretinieks - komanda "RT Metāls". Spēle iesākas samērā vienlīdzīgi, abām komandām taustoties, bet puslaika vidū aktivizējās "RT Metāls" uzbrukuma līderi, kas guva 3 bezatbildes vārtus un 0:3.
Otrajā puslaikā Jānis Tomass steidz gūt punktus, panākot 1:3. Īstais brīdis, lai aizķertos spēlē, bet pretinieks atbildi parādā nepaliek un panāk 1:4.
Vaiņodnieki redzot, ka citu variantu nav, noņem vārtsargu un sāk spēlēt ar pieciem laukuma spēlētājiem. Rezultātus gan tas dod tik spēles izskaņā, kad galarezultātu uzstāda Arturs Vašķis.
"Vaiņode/Daiļrades koks" izcīna sudraba medaļas, kas komandai ir labs panākums, jo pēc regulārā turnīra ierindojās tik 4.vietā.


Par B divīzijas labāko vārtsargu atzina Mareku Locenieku.