Priekule/Ruģi dosies uz Latvijas 1. līgas finālturnīru

Datums: 27.03.2023 Priekule/Ruģi dosies uz Latvijas 1. līgas finālturnīru

Svētdien Nīcas sporta centrā norisinājās Telpu futbola Kurzemes zonas finālturnīrs, kurā četras labākās komandas cīnījās par iespēju tikt tālāk uz Latvijas 1. līgas finālturnīru.

Kurzemes zonu pārstāvēja arī Dienvidkurzemes komandas - "Medze/BL serviss", kuri uzvarēja Dienvidkurzemes čempionātā telpu futbolā un "Priekule/Ruģi", kuri uzvaru izcīnīja Liepājas Amatieru telpu futbola čempionātā. Pēc abām pusfinālu spēlēm, tieši šīs abas komandas cīnījās savā starpā lielajā finālā, kur parādīja asu un aizraujošu cīņu par 1. vietu.
1. vietu izcīnīja "Priekule/Ruģi", aiz sevis atstājot "Medze/BL serviss", savukārt 3. vieta FC "Talsi".

"Priekule/Ruģi" izcīna ceļazīmi uz Latvijas Amatieru telpu futbola finālturnīru Salaspilī 7. aprīlī.