Noskaidroti čempioni pirmajā Dienvidkurzemes novada čempionātā futbolā (7x7)

Datums: 05.09.2022 Noskaidroti čempioni pirmajā Dienvidkurzemes novada čempionātā futbolā (7x7)

3. septembrī Rudē noslēdzās pirmais Dienvidkurzemes čempionāts futbolā (7x7)!
Sākumā tika izspēlēti pusfināli, kur savā starpā tikās tās novada komandas, kuras tika fināla četriniekā - “Nīca” tikās ar “Vaiņode” komandu, bet “Zvejnieks” ar “Caljan”.
Pirmajā pusfinālā bumbu vairāk kontrolēja un uzbruka nīcenieki, taču Vaiņodes vīri uzbruka retāk, bet bīstamāk. Rezultātā ar 2:1 uzvarēja “Vaiņode”, iekļūstot lielajā finālā. Savukārt, otrajā pusfinālā, kurā tikās “Zvejnieks” ar “Caljan”, rezultāts ilgi netika atklāts. Tikai otrā perioda vidū, kad “Zvejnieka” puiši guva pirmos vārtus, spēle kļuva atklātāka - vien pāris pretuzbrukumos “Zvejnieks” nostiprināja savu uzvaru ar 3:0, rezultātā arī dodoties uz lielo finālu!
Cīņā par 3. vietu “Nīca” iesāka veiksmīgi un ātri vien iesit pirmos vārtus, bet “Caljan” komanda nepadevās un ar diviem ātriem vārtiem pārņem spēles vadību. Otrajā puslaikā nīcenieki saņēmās un līdz ar spēles beigu signālu nodrošināja sev uzvaru ar 4:2, čempionātā iegūstot 3. vietu.
Lielajā finālā (“Zvejnieks” – “Vaiņode”) laukumā notika bezkompromisa cīņa. Par ko arī liecināja spēles laikā spēlētāju nopelnītās 4 dzeltenās un 3 sarkanās kartiņas. Vaiņodnieki, izmantojot jau pusfinālā labi strādājošo taktiku (bīstamus pretuzbrukumus), izvirzījās vadībā un noturēja sev vēlamā gultnē spēles pavedienu. Gala rezultātā ar rezultātu 2:0 par pirmajiem Dienvidkurzemes futbola čempionāta (7x7) čempioniem kļuva “Vaiņode” komanda! Bet par labāko vārtu guvēju čempionātā ar 12 vārtiem kļuva Renalts Freimanis no “Caljan” komandas!