Datums: 16.03.2023 Norisināsies Dienvidkurzemes novada kausa izcīņa basketbolā


Šobrīd ir uzsākts darbs pie 2023. gada Dienvidkurzemes novada kausa organizēšanas basketbolā vīriešiem, kas norisināsies pirmo reizi. Ikviens, kas interesējas un izskata vēlmi piedalīties šajā čempionātā, ir aicināts sazināties ar čempionāta organizatoriem. Dienvidkurzemes novada kausa izcīņu basketbolā organizēs Dienvidkurzemes novada sporta pārvalde.
 
Lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk uzsāktu čempionātu, organizatori vēlas noorganizēt komandu pārstāvju sapulci un tā norisināsies 27.martā Grobiņas Sporta centrā pulksten 18:30.
Aicinātas piedalīties Dienvidkurzemes novada basketbola komandas, līdz ar to visi, kas izrāda interesi vai plāno pieteikt savu komandu to varēs izdarīt sapulces laikā.
Plānots, ka sacensības varētu sākties jau aprīļa mēneša sākumā un izspēļu kārtība ir plānota līdzīgi Latvijas Užavas kausa izcīņas formātam (sacensību spēļu pāri tiks noteikti ar izlozi), tādējādi spēļu kalendārs būs visai intensīvs un aizraujošs.
 
Izspēļu kārtība un pēdējie precizējumi tiks veikti komandu pārstāvju sapulcē 27.martā pulksten 18:30, līdz ar to, visi tie, kas joprojām plāno pieteikt savu komandu čempionātam ir laipni aicināti pievienoties.
 
Sīkāka informācija pa tālruni 29494225 vai sūtot e-pastu uz andis.adins@dkn.lv