Mājas spēlē ar 2:3 FK Nīca/OtankiMill piekāpjas TFK Salaspils

Datums: 11.10.2022 Mājas spēlē ar 2:3 FK Nīca/OtankiMill piekāpjas TFK Salaspils

8. oktobrī savā laukumā, Nīcas sporta hallē, FK NĪCA/OtankiMill viesos uzņēma TFK Salaspils komandu. Diezgan emocionāla un agresīva spēle, jo par punktiem neatlaidīgi cīnījās abas komandas.
Spēles desmitajā minūtē pretinieki uzsāka ar pirmajiem gūtajiem vārtiem, kuriem drīz vien sekoja arī nākamais vārtu guvums.
Mājiniekiem gan izdevās vienu punktu atgūt. Līdz ar to rezultāts spēles tablo pēc pirmā puslaika - 1:2.
Otrais puslaiks iesākās ar vēl vieniem TFK Salaspils gūtajiem vārtiem, taču arī mājiniekiem izdodas tikt pie punkta. Tomēr līdz spēles beigām nedaudz pietrūkst un nākas piekāpties viesu komandai ar rezultātu 2:3. Gūts zaudējums ne tikai rezultātu tablo, bet arī spēlētāju sastāvā - sarkano kartīti izpelnās Raivis Svilis.
Vārtus Nīcas komandas labā guva: Daniels Sērmoliņš un Edgars Miķelis Kovaļskis.
Nākošā spēle komandai 15. oktobrī, plkst. 19:00 Nīcas sporta hallē pret SK Kengaroos komandu.