Leģions/Grobiņas SC svin uzvaru mājas laukumā

Datums: 03.11.2022 Leģions/Grobiņas SC svin uzvaru mājas laukumā

Sestdien, 29. oktobrī, kārtējo spēli aizvadīja Leģions/Grobiņas SC, šoreiz mājās, Grobiņas sporta centrā, tiekoties ar Ķekavas Bulldogiem. Mājinieku komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 10:3!

Par spēli stāsta komandas spēlētājs Toms Ēvalds: “Jau pēc nospēlētām nepilnām trīs minūtēm bijām ieguvuši 2:0 pārsvaru, bet pirmā perioda vidū pretinieki spēja uzlauzt divreiz mūsu vārtus, līdz ar to, pirmajā pārtraukumā devāmies ar minimālu pārsvaru - 3:2.

Otrajā periodā cīņa jau kļuva līdzīgāka, par ko liecina izdarītie metieni - 10 pret 10, bet spējām palielināt mazliet savu pārsvaru, jo pārtraukumā dodamies jau pie rezultāta 5:3.

Trešajā periodā pārliecinoši kontrolējām spēli, par spīti tam, ka periods bija ļoti saraustīts. Abas komandas apmainījās ar vairākiem noraidījumiem, kā arī abu komandu spēlētājiem tika parādītas sarkanās kartītes. Galu galā trešo periodu spējām uzvarēt ar 5:0, līdz ar to, svinam ļoti pārliecinošu uzvaru - 10:3!”

Šoreiz rezultatīvākais Toms Ēvalds (1+3), bet par labāko spēlētāju tika atzīts Ričards Griezītis. Vārtos Mārtiņš Saulītis tika galā ar 24 no 27 metieniem!

Rietumu zonas turnīra tabulā Leģions/Grobiņas SC ar 13 punktiem šobrīd ir otrajā vietā. Grobiņnieku kontā ir četras uzvaras un viens zaudējums!

Nākamā spēle būs 19. novembrī izbraukumā pret Kuldīgu/KNSS. Savās mājās komandu būs iespējams redzēt 26. novembrī, kad tā spēlēs pret Latvijas Universitāte/FS Masters!