Leģions/Grobiņas sporta centrs pārliecinoši uzveic viesus no LU/FS Masters

Datums: 29.11.2022 Leģions/Grobiņas sporta centrs pārliecinoši uzveic viesus no LU/FS Masters

Sestdien, 26. novembrī, Leģions komanda savā laukumā uzņēma viesus no Latvijas Universitāte/FS Masters. Spēles sākums bija diezgan līdzīgs, bet jau pēc nospēlētām 13 minūtēm mājinieki bija nonākuši iedzinējos ar 0:2, taču jau pēc divām minūtēm vien ar 29 sekunžu starpību izdevās gūt divus vārtus un pirmajā pārtraukumā doties jau pie neizšķirta rezultāta. Otro periodu iesākot tik pat jaudīgi kā noslēdzot pirmo, mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:2. Uz trešo periodu spēlētāji iznāca gatavi tam, ka pretinieki izdarīs ļoti lielu spiedienu, taču atkal perioda sākums padevās lielisks – tika gūti vārti, izvirzoties vadībā jau ar 4:2. Turpinājumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, taču kopumā trešo periodu izdevās uzvarēt ar 4:2, līdz ar to izcīnīta diezgan droša uzvara - 7:4!

Par labāko tika atzīts Renalts Freimanis, kurš guva divus vārtus un vienu reizi rezultatīvu piespēli.

Šobrīd ar 16 punktiem septiņās spēlēs komanda atrodas otrajā vietā rietumu divīzijā!

Nākamā spēle jau šo piektdien, 2. decembrī, izbraukumā uz Slampi!