Leģions/Grobiņas sporta centrs izcīna uzvaru ar 8:3

Datums: 10.10.2022 Leģions/Grobiņas sporta centrs izcīna uzvaru ar 8:3

Sestdien LEĢIONS/Grobiņas sporta centrs aizvadīja mājas spēli pret tabulas kaimiņiem - Talsu NSS/Zerorisk vienību. Komandu pret, kuru vienmēr ir ļoti līdzvērtīgas spēles.
Pēc nospēlētajām pirmajām 10 minūtēm, mājinieki bija panākuši jau 3:0 savā labā. Pirmā periodā beigās pretiniekiem gan izdevās vienus vārtus atgūt, taču otrā periodā vidū mājinieki atkal palielināja pārsvaru līdz trīs precīziem metieniem. Trešo periodu izdevās iesākt ar vēl diviem precīziem metieniem, kam vēlāk sekoja vēl divi gūti vārti tukšos vārtos, līdz ar to Talsu komandas divi gūtie vārti trešajā periodā neko vairs nespēja glābt.
Spēle noslēdzās ar mājinieku uzvaru - 8:3. Par labāko komandas spēlētāju šoreiz atzīts Madars Plepis!
Arī nākamo spēli komanda aizvadīs savā laukumā, kad 15. oktobrī, plkst. 16:00, tiks uzņemti tuvākie kaimiņi no Liepājas - FK Kurši FSS.