Leģions/Grobiņas SC piedzīvo zaudējumu Talsos

Datums: 18.01.2023 Leģions/Grobiņas SC piedzīvo zaudējumu Talsos

Izbraukumā uz Talsiem devās Leģions/Grobiņas SC komanda, lai stātos pretī mājinieku komandai Talsu NSS/Zerorisk. Kaut arī spēle iesākās lēni, pretiniekiem izdevās izvirzīties vadībā un noturēt virsroku līdz spēles beigām. Rezultātā tika piedzīvots zaudējums ar 2:5.

Par spēli stāsta spēlētājs Toms Ēvalds: "Spēli abas komandas iesāka miegaini, bet 18. minūtē guvām pirmos vārtus, kad pēc Edgara Freimaņa piespēles precīzs bija Valters Freijs. Atlikušās divas minūtes līdz pārtraukumam nebija tik veiksmīgas, jo divas reizes pretinieki izcēlās ar vārtu guvumiem.

Otrajā periodā pretinieki ar lielu bumbiņas kontroli pārņēma spēli savās rokās, neļaujot mums īsti neko izveidot. Otrā periodā 15. minūtē Talsu komanda guva vēl vienus vārtus, līdz ar to pārtraukumā devāmies jau pie 1:3.

Trešajā periodā īsti nekas nemainījās, bijām spiesti sākt agresīvāk darboties aizsardzībā, kas pretiniekiem pavēra vairāk iespējas ātrajos pretuzbrukumos, kas pēc sešām nospēlētām minūtēm vainagojās ar vēl vieniem vārtiem. Pēc nepilnām trīs minūtēm, Edgars Freimanis pēc Kārļa Pupila piespēlēs samazināja rezultāta starpību līdz 2:4, taču 24 sekundes pirms pamatlaika beigām Talsu komanda bumbiņu raidīja tukšos vārtos."

Rezultatīvākais grobiņnieku rindās bija Edgars Freimanis (1+1), vienus vārtus guva Valters Freijs, bet rezultatīva piespēle Kārlim Pupilam, bet par labāko tika atzīts Oskars Apškalns, kurš atvairīja 15 no 20 metieniem.

Arī nākamo spēli komanda aizvadīs izbraukumā, 21. janvārī viesojoties pie tuvākajiem kaimiņiem - FK Kurši!