Datums: 12.12.2022 Leģions/Grobiņas SC no divu dienu izbraukuma atgriežas ar vienu uzvaru un vienu zaudējumu

Aizvadītajā nedēļā Leģions/Grobiņas SC komanda devās divu dienu izbraukumā. Pirmajā dienā viesojoties pie FK Ozolnieki, kuriem sezonas pirmajā spēlē nācās piekāpties pēcspēles metienu sērijā. Šoreiz grobiņnieki izcīnīja uzvaru ar 9:6!

Spēlētāja Toma Ēvalda komentārs par spēli: “Šoreiz bijām ļoti noskaņoti revanšēties par piedzīvoto zaudējumu. Spēli ar gūtiem vārtiem atklājām mēs, kad pēc nospēlētām nepilnām sešām minūtēm vārtus guva Valters Freijs. Turpinājumā apmainījāmies ar vēl vārtu guvumiem, taču pirmajā pārtraukumā dodamies vadībā - 3:2. Otrais periods notika daudz saraustītāk un abas komandas apmainījās ar noraidījumiem, bet vienīgos vārtus guvām mēs, palielinot savu pārsvaru līdz - 4:2. Trešajā periodā abas komandas sāka uguņot, kopā gūstot 9 vārtus. Spēles 48. minūtē mājinieki panāca jau neizšķirtu - 5:5, bet divu minūšu laikā guvām trīs vārtus, panākot lūzumu spēlē. Vēl vienus vārtus mājinieki atguva, taču punktu spēlei pielikām ar metienu tukšos vārtos. Svinam uzvaru - 9:6!”

Rezultatīvākie bija Madars Plepis un Edgars Freimanis ar 1+2, bet par labāko tika atzīts Miks Urstiņš, kurš atvairīja 25 no 31 metiena!

Savukārt, otrajā dienā komanda devās uz Lielvārdi, kur pirmo reizi tikās ar mājiniekiem Ogres Vilki/Lielvārde. Otrās dienas nogurums lika par sevi manīt spēles laikā, un tika piedzīvots zaudējums papildlaikā ar rezultātu 5:6.

Par spēli stāsta Toms Ēvalds: “Zinājām, ka spēle būs grūta, jo pretiniekiem šī bija vienīgā spēle šajā nedēļā. Tā arī bija - abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, taču uz rezultāta tablo visu laiku neizšķirts vai kādai no komandām vienu vārtu pārsvars. Trešajā periodā nespējām noturēt pārsvaru, kad spēles 50. minūtē rezultātu izlīdzināja Ogres komanda. Papildlaikā dodamies pie kaujinieciska neizšķirta - 5:5. Pagarinājumā ilgi nebija jāspēlē, jo pretinieki izrādījās veiklāki un pēc pusotras minūtes guva vārtus.”

Otrās dienas rezultatīvākie bija Madars Plepis (2+0) un Edgars Freimanis (0+2). Par labāko atzina Jāni Zukuli (0+1). Vārtos bija Oskars Apškalns, kurš tika galā ar 19 no 25 pretinieku metieniem.

Šajā izbraukumā iegūstot 4 no maksimāli iespējamajiem 6 punktiem, komanda izvirzās 1. līgas A grupas vadībā. 10 aizvadītajās spēles iekrājot 23 punktus!

Nākošā un noslēdzoša spēle šajā gadā gaidāma 17. decembrī Grobinas sporta centrā, uzņemot to pašu Ogres komandu!