Leģions/Grobiņas SC neizdodas tikt līdz uzvarai Ķekavā

Datums: 30.01.2023 Leģions/Grobiņas SC neizdodas tikt līdz uzvarai Ķekavā

Sestdien pēdējo spēli trīs izbraukumu spēļu sērijā aizvadīja Leģions/Grobiņas SC. Šoreiz komanda viesojās Ķekavā, kur nūjas krustoja ar Ķekavas Bulldogs komandu, kuru pirmajā tikšanās reizē savā laukumā izdevās uzveikt ar 10:3. Diemžēl, šoreiz veiksme nebija blakus un tika piedzīvots zaudējums ar 3:7.

Spēli komentē spēlētājs Toms Ēvalds: “Šoreiz laukumā devāmies ar papildus motivāciju, jo bijām zaudējuši jau trīs spēles pēc kārtas. Spēles gaitu pilnībā kontrolējām, piespiežot pretiniekus spēlēt tikai no aizsardzības un doties pretuzbrukumos. Ķekavas komanda tos ļoti labi izmantoja, jo pirmajā pārtraukumā ejam pie rezultāta 0:1.

Otrā periodā 1. minūtē atkal kapitulējam un ielaižam jau otros vārtus. Perioda turpinājumā nespējam izmantot lieliskas izdevības, bet pretinieks guva vēl trešos vārtus, un rezultāts pēc diviem periodiem jau 0:3.

Pēc pārtraukuma otrajā minūtē Uģis Savickis vienus vārtus atguva, kas deva nelielu cerību, ka beidzot mūsu nospiedošais pārsvars metienos dos vēlamo rezultātu, bet perioda vidū abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un tuvāk pretiniekam netiekam. Spēles 55. minūtē mājinieki guva jau piektos vārtus - 2:5. Turpinājumā spēlējām ar tukšiem vārtiem, laukumā sūtot sesto spēlētāju un vairākumā guvām trešos vārtus. Tas, diemžēl, bija arī viss, jo vēlāk pretinieki jau divus vārtus guva tukšos vārtos. Šoreiz arī ar lielu metienu pārsvaru (47 pret 28) nepietika, lai izcīnītu uzvaru.”

Rezultatīvākais un labākais grobiņnieku vidū bija Uģis Savickis (1+2). Pa vieniem gūtiem vārtiem Ričardam Dēvitam un Ingaram Jansonam, bet Madaram Plepim rezultatīva piespēle.

Vārtos Miks Urstiņš atvairīja 23 no 28 pretinieku metieniem.

Pēc trīs spēļu izbraukuma komandai beidzot priekšā mājas spēle, kad jau šo sestdien tiks uzņemti viesi no Kuldīga/KNSS.