Datums: 23.01.2023 Leģions/Grobiņas SC nedaudz pietrūkst līdz uzvarai


21.janvārī spēli ar kaimiņiem no Liepājas, FK Kurši, aizvadīja Leģions/Grobiņas SC florbolisti. Saspringtā cīņā šoreiz pārāki izrādījās liepājnieki un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 5:6.

Spēli komentē Toms Ēvalds: “Spējam parādīt raksturu, taču piedzīvojam neveiksmi. Pirmo periodu nespējām ieskrieties un likumsakarīgi pirmajā pārtraukumā devāmies pie rezultāta 0:2. Otrajā periodā sākām pārņemt iniciatīvu savā pusē un izmantojām divus vairākumus, ka arī guvām vienus vārtus vienādos sastāvos, uz ko FK Kurši spēja atbildēt ar vienu precīzu metienu. Pārtraukumā dodamies pie kaujinieciska neizšķirta - 3:3.

Trešā periodā vidū pretinieki izmantoja piešķirto soda metienu un vēlāk guva vēl divus vārtus, pēdējos raidot tukšos vārtos. Turpinājām spēlēt ar tukšiem vārtiem, un tas deva rezultātu, jo 7 sekunžu laikā guvām divus vārtus, bet ar to šoreiz bija par maz.”

Rezultatīvākais un par labāko grobiņnieku rindās tika atzīts Edgars Freimanis (3+1). Ingars Jansons iekrāja (1+2), Valteram Freijam (1+1), bet Kārlim Pupilam viena rezultatīvai piespēle. Vārtos Mārtiņš Saulītis atvairīja 15 no 21 metiena.