Leģions/Grobiņas SC izdodas noturēt pārsvaru un nodrošināt sev uzvaru

Datums: 05.12.2022 Leģions/Grobiņas SC izdodas noturēt pārsvaru un nodrošināt sev uzvaru

Aizvadītajā piektdienā, 2. decembrī, LEĢIONS/Grobiņas sporta centrs viesojās Slampē, kur aizvadīja izbraukuma spēli pret SK Slampe/Zevid vienību. Ļoti saraustītā spēlē, ar daudz noraidījumiem abām komandām, grobiņnieki spēja nosargāt iegūto pārsvaru un izcīnīja uzvaru ar 8:6!
Par spēli stāsta komandas spēlētājs Toms Ēvalds: "Jau pašā spēles sākumā pēc kļūdas savā laukuma pusē, jau 25. sekundē nonācām iedzinējos, bet jau līdz 14. minūtei atspēlējāmies un izvirzījāmies vadībā ar 3:1, taču 16 sekundes pirms perioda beigām mūsu vārtus atkal uzlauza pretinieku komanda.
Otrajā periodā vienus vārtus ielaidām, taču atbildējām ar 4 "bez-atbildes" vārtiem, līdz ar to pārtraukumā jau dodamies ar četru vārtu pārsvaru.
Trešajā periodā jau zinājām, ka pretinieks izdarīs ļoti lielu spiedienu un centīsies ''tikt'' atpakaļ spēlē, kas līdz galam neizdevās. Elegantu soda metienu realizēja Valters Freijs, bet pretiniekiem ar trīs gūtiem vārtiem bija par maz. Spēli veiksmīgi noslēdzām ar izcīnīties trīs punktiem, un noturamies otrajā vietā rietumu konferencē ar 19 izcīnītiem punktiem 8 spēlēs, atpaliekot no līdervienības par 1 punktu!"
Rezultatīvākais bija Valters Freijs, kuram divi gūti vārti un viena rezultatīva piespēle. Ar diviem precīziem metieniem izcēlās arī Ričards Griezītis, bet pa vieniem vārtiem pievienoja Ingars Jansons, Edgars Freimanis, Rūdolfs Valdmanis un Aivars Dēvics!
Nākamās divas spēles komandai izbraukumā - 9. decembrī uz Ozolniekiem, bet 10. decembrī uz Lielvārdi!