“Leģions/Grobiņas SC” izcīna 1. Līgas čempionu titulu

Datums: 17.04.2023 “Leģions/Grobiņas SC” izcīna 1. Līgas čempionu titulu

Par Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas čempioniem kļuva "Leģions/Grobiņas SC", kas finālspēles pagarinājumā ar rezultātu 4:3 pārspēja komandu "Kuldīga/KNSS".

Vīriešu 1. līgas turnīra finālā tikās divas Kurzemes komandas - "Leģions/Grobiņas SC" pret "Kuldīga/KNSS". Pirmajā periodā kuldīdznieki, izvirzījās vadībā ar 0:2, otrajā periodā joprojām kuldīdznieki vadībā, bet vārtu guvums Toma Ēvalda izpildījumā arī par labu Grobiņai – 1:3, bet trešajā periodā T. Ēvalds gūst vēl vienu punktu, savukārt perioda pēdējā minūtē Edgara Freimaņa panāktais neizšķirts 3:3 garantēja spēles turpinājumu papildlaikā.

Papildlaikā E. Freimanis guva uzvaras vārtus – 4:3, kā arī labākā spēlētāja titulu turnīrā.

Mūsu florbolistus pavadīja arī kupls atbalstītāju pulks, kuri visas spēles garumā komandu skaļi un sirsnīgi atbalstīja, bet spēles noslēgumā “Leģiona” fanu sektorā valdīja triumfa pilnas gaviles.

No sirds priecājamies par mūsu florbolistu sasniegumiem šajā sezonā!