Ģimenes 3x3 basketbola turnīrs Kazdangā

Datums: 02.01.2023 Ģimenes 3x3 basketbola turnīrs Kazdangā

Gada nogalē, 30. decembrī, Kazdangā vairākas ģimenes tikās, lai aizvadītu Ģimeņu basketbola turnīru!

Šāda veida pasākums Kazdangā tiek rīkots pirmo reizi, tāpēc organizatori priecājas par atsaucību - kopumā sacensībās startēja 7 ģimenes!

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kas ļāva izspēlei notikt daudz raitāk. Pēc izspēlēm par 5. vietu cīnījās Rudīšu ģimene ar Saldenieku ģimeni, bet pusfinālā sacentās Babrīšu ģimene ar Milleru ģimeni jeb „Mteam” komandu un Rudzrogu ģimene ar Matisonu ģimeni.

Rezultātā ar visām uzvarām 1. vietu izcīnīja Milleru ģimene (Agnis Millers, Oļegs Rudzītis, Undīne Ungere).

2.vietā palika Matisonu ģimene (Ralfs Matisons, Rihards Matisons, Ance Zundovska) ar zaudējumu pret uzvarētāju ģimeni.

3.vietu izcīnīja Rudzrogu ģimene (Rasa Rudzroga, Edgars Rudzroga, Jānis Brūns).

4.vietā palika Babrīšu ģimene (Ieva Babre, Mārtiņš Babris, Raivo Babris – 10 gadi), jo zaudēja 3. vietas ieguvējiem.

5.vietu izcīnīja Rudīšu ģimene (Kārlis Rudītis, Jānis Rudītis, Karlīna Rudīte - 8 gadi).

6.vietā palika Saldenieku ģimene no Grobiņas (Andis Saldenieks, Sendijs Saldenieks, Tanisa Marta Saldeniece).

7.vieta tika Tamsonu ģimenei (Jānis Tamsons, Niks Tamsons, Lindija Cīrule).

Galvenais sacensību mērķis izpildīts - sportisti ļoti priecīgi un apmierināti. Tā kā arī nākamgad noteikti tiks rīkotas šādas ģimeņu sacensības!

Paldies visiem dalībniekiem, skatītājiem, atbalstītājiem un palīgiem!