FK Nīca/OtankiMill uzveic vienu no virslīgas līderiem

Datums: 01.11.2022 FK Nīca/OtankiMill uzveic vienu no virslīgas līderiem

Sestdien, 29. oktobrī, Nīcas sporta hallē mājinieki, FK Nīca/OtankiMill, laukumā tikās ar vienu no telpu futbola virslīgas līderu komandām RFS Futsal. Rezultātā mājinieki izcīnīja uzvaru ar 6:4!
Spēli komentē komandas kapteinis Edgars Miķelis Kovaļskis: "Aizvadījām vienu no labākajām spēlēm šosezon pret spēcīgo RFS komandu. Izgājām laukumā ļoti noskaņoti, tādēļ, domāju, arī sanāca izcīnīt uzvaru. Spēlējām uz 100%, īsti no spēles neko negaidījām, jo apzinājāmies, ka arī zaudējuma gadījumā neviens neko mums nevarētu pārmest. Spēlējām sava un skatītāju prieka pēc, un nospēlējām kārtīgu spēli! Kopumā izpildījām visus trenera dotos uzdevumus, tādēļ arī rezultāts bija par labu mums.
Iesākām ar diviem, ātriem vārtiem, liekot pretiniekiem nervozēt, tādēļ jau no pirmā puslaika pēdējās minūtes līdz pat spēles beigām laukumā pretinieki spēlēja 5 (noņemts vārtsargs). Par spīti būšanai mazākumā, spējām izmantot viņu kļūdas un 3 vārtus otrajā puslaikā iesitām tukšos vārtos. Paldies visiem, kuri ieradās uz spēli un tiekamies jau nākamajās spēlēs!"
Vārtus guva: Rihards Konovalovs (2), Valdis Nicis, Endijs Šlampe (2) un Edgars Miķelis Kovaļskis.
Nākošā spēle 19. novembrī, mājas laukumā uzņemot iepriekšējās sezonas čempionu komandu!