FK Nīca/OtankiMill izcīna vietu pusfinālā

Datums: 27.03.2023 FK Nīca/OtankiMill izcīna vietu pusfinālā

"Optibet" Latvijas telpu futbola virslīgā noskaidrotas visas pusfinālistes. Pēdējo ceļazīmi ieguva "Nīca"/"OtankiMill", kas mājās ar 3:2 pārspēja "Jēkabpils Lūši"/"Ošukalns" un paredzami sīvākajā ceturtdaļfināla pārī bija pārāka ar 2-1. Ar diviem vārtiem, ieskaitot uzvaras sitienu, izcēlās Raivis Svilis.

Jēkabpilieši pirmajā minūtē guva vārtus, bet spēles 11. minūtē jau bija vadībā ar divu punktu pārsvaru, tomēr R. Svilis steidza pielīdzināt rezultātu, pirmo puslaiku noslēdzot ar rezultātu 1:2.

Visspraigākās bija spēles pēdējās piecas minūtes, kad minūtes laikā Ivo Skripko rezultātu ne tikai izlīdzināja, bet R. Svilis guva uzvaras vārtus un garantēto vietu čempionāta pusfinālā.

Nākamā spēle nīceniekiem izbraukumā pret regulārā čempionāta uzvarētāju FC "Riga" - 1. aprīlī plkst. 16:00 Salaspils Sporta namā.