Dienvidkurzemes čempionātā Telpu futbolā uzvar

Datums: 24.03.2023 Dienvidkurzemes čempionātā Telpu futbolā uzvar "Medze"


Pēdējais Dienvidkurzemes čempionāta posms Telpu futbolā tika aizvadīts 22. martā Priekulē.
 
Pirmajā spēlē tikās "RT Metāls" un "A.B.A. Kompānija" komandas. Uzvarot šo spēli, "RT Metāls" jau sev nodrošināja 2.vietu turnīrā. Tāpēc, lai arī komanda ātri izvirzījās vadībā, "A.B.A." puiši nebija gatavi vieglu uzvaru dāvāt pretiniekam. Tā vēl otrā puslaika vidū rezultāts vēl bija tikai 3:2 "RT Metāls" komandas labā. Un tikai pēdējā minūtē divi Toma Guca gūtie vārti atnesa gana pārliecinošu uzvaru "RT Metālam" (5:2) un arī čempionāta sudraba medaļu.
Jāpiebilst, ka Toma gūtie 4 vārti uzjundīja intrigu arī jautājumā par labākā vārtu guvēja titulu kopvērtējumā (T. Gucam uz to brīdi bija 14 gūti vārti pret J. Freimaņa 12 vārtiem un vienu spēli rezervē).
 
Otrajā spēlē izšķīrās liktenis par čempionāta 3. vietu, kur "Priekule" uzņēma "FTS Baltic" komandu. "FTS Baltic" komandai noteikti bija jāuzvar, tāpēc viņi gandrīz visu spēli bija vadībā. Un tikai 4 minūtes līdz spēles beigām priekulniekiem (spēlējot piecatā), izdevās rezultātu izlīdzināt (2:2). Šāds rezultāts "Priekulei" deva cerības uz 3. vietu turnīrā, taču vēlme savu skatītāju priekšā uzvarēt spēlē noveda pie ielaistiem diviem vārtiem pēdējā minūtē (gala rezultāts 2:4) un "FTS Baltic" ieguva 3. vietu turnīrā. Arī Jānis Freimanis spēja gūt tikai 1 vārtus, tādējādi turnīrā kopā iesitot 13 vārtus.
 
Pēdējā spēlē "Medze" pret "FK Zvejnieks" neko tabulā neizšķīra, tāpēc likumsakarīgs rezultāts - 7:0 Medzes labā.
 
Līdz ar to pirmā Dienvidkurzemes čempionāta Telpu futbolā komandas ieguva sekojošas vietas:
1. vieta – "Medze"
2.vieta – "RT Metāls"
3.vieta – "FTS Baltic"
4.vieta – "Priekule"
5.vieta – FK "Zvejnieks"
6.vieta – "A.B.A. Kompānija"
7.vieta – "Liepājas Centra draudze"
8.vieta – "Vaiņode"
9.vieta – "Dunalka"
10.vieta – "Nīcā pie Biz-biz"
Veterāni(DSC)
 
Labākā vārtu guvēja balvu ieguva Toms Gucs (RT Metāls) - 14 vārti, tuvākajiem sekotājiem Jānim Freimanim un Danam Hūnam (FTS Baltic) attiecīgi 13 un 12 vārti. Kopumā čempionātā vismaz vienus vārtus guva 88 spēlētāji!!!
 
Paldies komandām par dalību, puišiem par izturību un tiekamies nākošajā gadā!