Daudzcīņas sacensības Dunikā

Datums: 12.02.2024 Daudzcīņas sacensības Dunikā


2024. gada sporta sacensību sezona Dunikas pagasta sporta zālē sākās ar sacensībām pieaugušajiem “Dunikas daudzcīņa – 2024”, kuras norisinājās 27. janvārī, ziņo Dunikas sporta darba organizators V. Malakausks.

Daudzcīņas sacensību dalībniekiem bija jārāda savas prasmes vairākās aktivitātēs – šautriņu mešanā, florbola bumbiņas precīzā trāpījumā vārtos,  basketbola soda metienos gan no sēdus pozīcijas, gan parastā veidā,  futbola “pendeļu” precīzā trāpījumā, kā arī   frīsbija šķīvīši bija jāielidina grozā, bumbiņa ar atsitienu no zemes jāiemet kastē un vālītes jāmet tā, lai paliktu vingrošanas riņķī.  Katra no aktivitātēm bija jāizpilda piecas reizes, un par katru precīzi izdarītu varēja saņemt 10 punktus. Lai būtu iedvesmojošāk censties, tad par pēdējo - piekto precīzo trāpījumu varēja saņemt dubultā – 20 punktus. Līdz ar to cīņasspars neatslāba līdz pat pēdējam sacensību brīdim. 

Sacensību dalībnieku vērtēšana notika trijās grupās  - vīriešiem grupā no 16 līdz 30 gadu vecumam un  no 31 + grupā, bet sievietām vienā grupā.

Sacensību rezultāti sekojoši:

Sievietēm:

1. vieta – Samanta Kalēja

2. vieta – Nikola Paula Stase

3. vieta – Ilze Štamere

Vīriešie no 16 līdz 30 gadu vecumam:

1. vieta – Daniels Stirna

Vīriešiem 31+:

1. vieta – Juris Dejus

2. vieta – Jānis Jaunzems

3. vieta – Edgars Sprūds

Sacensību uzvarētāji tika pie medaļām un balvām.