Aizvadīts trešais A. Desmitnieka piemiņas kauss handbolā

Datums: 07.03.2023 Aizvadīts trešais A. Desmitnieka piemiņas kauss handbolā

No 4. - 5. martam tikai aizvadīts trešais A. Desmitnieka piemiņas kauss handbolā, informē Vaiņodes sporta organizators Ainārs Pāvils. Turnīrā piedalījās četras komandas - Vaiņode/DKSS U14, Vaiņode/DKSS U13, Klaipēda U13, Klaipēda U14. Komandas aizvadīja viena apļa turnīru.

Piemiņas kausu 4. martā atklāja abas Vaiņodes komandas. Vietējo komandu duelī pārāki bija U14 komanda ar rezultātu 34:16. Otrajā spēle laukumā devās abas kaimiņvalsts komandas, šajā spēlē pārāki bija Klaipēda U13 ar rezultātu 37:21. Komandu otrajās spēlēs pirmie savā starpā tikās Vaiņode/DKSS U13 un Klaipēda U13. Šajā spēlē savu pārākumu izrādīja viesu komanda ar 31:11. Pirmās dienas pēdējā spēlē tikās abas U14 vienības. Vaiņode/DKSS sāka pārliecinoši, un svinēja uzvaru 27:12. Pēc pirmās dienas arī tika secināts, ka kalendārs veiksmīgi salikts, un otrās dienas pirmā spēle būs par trešo vietu, otrā spēle būs kā fināla spēle.

Otrās dienas pirmajā spēlē tikās Vaiņode/DKSS U13 pret Klaipēda U14. Vaiņodes komanda no pašā sākuma pierādīja sevi labi gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Ar nelieliem kritumiem, bet Vaiņode/DKSS U13 komanda spēja novest spēli līdz uzvarai 21:15. Savukārt, dienas otrā spēle izvērtās tiešām fināla cienīga. Klaipēdas U13 komanda iesāka ļoti pārliecinoši, 16 minūtē atrodoties vadībā ar 9:4. Pēc pirmā puslaika rezultāts vēstīja 12:8 Klaipēda U13 par labu. Otrajā puslaikā Vaiņode/DKSS uz laukuma izgāja motivētāki, kas arī deva rezultātu. Gūstot 5 vārtus pēc kārtas un pārņemot vadību jau otrā puslaika 7 minūtē. Turpinājumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Pēdējā minūtē Klaipēdas komanda spēja rezultātu samazināt līdz minimumam 20:19, bet 15 sekundes līdz spēles beigām ar precīzu metienu Ansis Kristofers Pāvils panāca plus 2 mājiniekiem, spēlei noslēdzoties 21:19. Tādējādi Vaiņode/DKSS U14 kļuva par čempioniem, Klaipēda U13 ieguva otro vietu, Vaiņode/DKSS U13 ierindojās 3.vietā, bet Klaipēdas U14 komandai šoreiz bija jāsamierinās ar 4.vietu.

Turnīra beigās tika noteikti arī komandu labākie spēlētāji:

Klaipēda U14 - Arminas Drevinskas
Vaiņode/DKSS U13 - Nils Groznis
Klaipēda U13 - Denisas Vargalis
Vaiņode/DKSS U14 - Renārs Vārna

Organizatori pateicas pašvaldībai, tiesnešiem, treneriem, kā arī komandu vecākiem un radiem par atbalstu divu dienu garumā!